Tek Kullanımlık Kılcal Kan Alma Tüpü Tıbbi ve Laboratuar Kullanımı

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: CIPING
Sertifika: CE,ISO13485
Model numarası: CP-FE
Min sipariş miktarı: 10000pcs
Fiyat: usd0.25-0.45pcs
Ambalaj bilgileri: 100 adet / raf, 1800 adet / ctn veya 100 adet / raf, 1200 adet / ctn
Teslim süresi: 10-15days
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: object(Yaf_Exception_LoadFailed_Controller)#14 (8) { ["string":"Exception":private]=> string(0)
Malzeme: s / hayvan / cam renk: beyaz, mavi, gri, yeşil, beyaz, kırmızı
Uygulama: KAN TOPLAMA Ses: 1ML-6 mL
boyut: 13X75,13X100,16X100
Vurgulamak:

kan örneği tüpü

,

kan testi tüpü

Tıbbi ve Laboratuar Kullanımı İçin Tek Kullanımlık Kılcal Kan Alma Tüpü

1. Ürün Tanıtımı:

 

1. Jel ve Pıhtı Aktivatör Tüp
Jel ve pıhtı aktivatör tüpü, kan serumu biyokimyası, immünoloji ve ilaç testi vb.

Japonya'dan ithal edilen ayırma jeli, fizikokimyasal özellikte çok kararlı olan saf bir madde olduğu için, jelin depolama ve nakliye işlemi sırasında kararlı bir durum sürdürmesi için yüksek sıcaklığa dayanabilir.

The gel will get solidified after centrifugation and completely separate serum from fibrin cells just like a barrier, which effectively prevents the substance exchange between blood serum and cells. Jel, santrifüjlemeden sonra katılaşacak ve tıpkı bir bariyer gibi fibrin hücrelerinden tamamen ayrı olacak ve bu da kan serumu ve hücreler arasındaki madde alışverişini etkili bir şekilde önleyecektir. Serum collection efficiency is improved and high-quality serum will be obtained, thus it comes to more authentic testing result. Serum toplama verimliliği artar ve yüksek kaliteli serum elde edilir, böylece daha özgün test sonuçları elde edilir.

Serumu 48 saatten fazla stabil tutun, biyokimyasal özellikleri ve kimyasal bileşimlerinde belirgin bir değişiklik olmaz, daha sonra tüp örnekleme analizörlerinde doğrudan kullanılabilir.

- Tam pıhtı geri çekilme süresi: 20-25dak
- Santrifüjleme hızı: 3500-4000r / m
- Santrifüj süresi: 5 dakika
- Önerilen saklama sıcaklığı: 4-25ºC

2. Pıhtı Aktivatör Tüpü


Clot activator tube is used in the blood collection for biochemistry and immunology in medical inspection. Pıhtı aktivatör tüpü, kan alımında biyokimya ve immünoloji için tıbbi muayenede kullanılır. It is suitable for wide range of operating temperature. Geniş çalışma sıcaklığı aralığı için uygundur. With special treatment, the tube inner surface is very smooth where high-quality coagulant sprays uniformly. Özel işlemle, yüksek kaliteli pıhtılaştırıcının eşit şekilde püskürdüğü yerlerde tüpün iç yüzeyi çok pürüzsüzdür. The blood sample will completely contact with coagulant and clot within 5-8min. Kan örneği pıhtılaştırıcı ile tamamen temas edecek ve 5-8 dakika içinde pıhtılaşacaktır. High-quality serum thus is obtained by later centrifugation, free from the cracking of blood corpuscle, hemolysis, separation of fibrin protein, etc. Bu nedenle, yüksek kaliteli serum, daha sonra santrifüjleme ile elde edilir, kan corpuscle'ın çatlaması, hemoliz, fibrin proteininin ayrılması vb.

Bu nedenle serum, hızlı klinik ve acil serum testi gereksinimlerini karşılayabilir.
- Tam pıhtı geri çekilme süresi: 20-25dak
- Santrifüjleme hızı: 3500-4000r / m
- Santrifüj süresi: 5 dakika
- Önerilen saklama sıcaklığı: 4-25ºC

3.EDTA Tüpü

EDTA tüpü klinik hematoloji, çapraz eşleme, kan gruplandırmasının yanı sıra çeşitli kan hücresi test cihazlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kan hücresi için, özellikle kan trombositini korumak için kapsamlı bir koruma sunar, böylece kan trombositinin toplanmasını etkili bir şekilde durdurabilir ve uzun süre içinde kan hücresinin biçimini ve hacmini etkilemez.

Excellent outfits with super-minute technique can spray additive uniformly on the inner surface of the tube, thus blood specimen can completely mix with the additive. Süper dakika tekniği ile mükemmel kıyafetler, tüpün iç yüzeyine eşit şekilde katkı maddesi püskürtebilir, böylece kan örneği katkı maddesi ile tamamen karışabilir. EDTA anticoagulant plasma is used for biological assay of pathogenic microorganism, parasite and bacterial molecule, etc. EDTA antikoagülan plazması, patojenik mikroorganizma, parazit ve bakteri molekülünün vb.'nin biyolojik analizi için kullanılır.

4.DNA Tüpü

1. Kan RNA / DNA tüpü bozulmayacak örneklerin RNA / DNA hızla korumak için özel bir reaktif ile doldurulmuş

2. Kan örnekleri 18-25 ° C'de 3 gün saklanabilir, 2-8 ° C'de 5 gün saklanabilir, -20 ° C ila -70 ° C arasında en az 50 ay stabil tutulur

3. kullanımı kolay, sadece ters kan RNA / DNA tüp toplama 8 kez sonra kan yoğun karıştırma olabilir

4. insan ve memelilerin taze kan uygulayın, timeworn kan ve kan dolaşımının yanı sıra kümes hayvanları ve diğer hayvanların kan için uygun değildir

5. Tam kan RNA / DNA algılama örneklerinin Standartlaştırılmış toplama, depolama ve taşıma

6. tüp iç duvar RNase olmadan özel işleme olduğunu, DNase, nükleik asit algılama örnekleri primariness sağlamak

7. kitle İletken ve hızlı numune çıkarma, laboratuvarın çalışma verimliliğini artırmak

5.ESR Tüpü

Ø13 × 75mm ESR Tüpü, Otomatik Eritrosit Sedimantasyon Oranı Analizörleri sedimantasyon hızı testiyle Westergren yöntemiyle 1 kısım sodyum sitratın kan oranı ve kan pıhtılaşmasında kullanılır.

6. Glikoz Tüpü

Glucose tube is used in blood collection for the test such as blood sugar, sugar tolerance, erythrocyte electrophoresis, anti-alkali hemoglobin and lactate. Kan şekeri, şeker toleransı, eritrosit elektroforezi, anti-alkali hemoglobin ve laktat gibi testler için kan toplamada glikoz tüpü kullanılır. The added Sodium Fluoride effectively prevents metabolism of blood sugar and Sodium Heparin successfully solves the hemolysis. Eklenen Sodyum Florür, kan şekerinin metabolizmasını etkili bir şekilde önler ve Sodyum Heparin hemolizi başarıyla çözer.

Thus, the original status of blood will last for long time and guarantee stable testing data of blood sugar within 72 hours. Böylece, kanın orijinal durumu uzun süre dayanır ve 72 saat içinde kan şekerinin stabil test verilerini garanti eder. Optional additive is Sodium Fluoride+Sodium Heparin, Sodium Fluoride+ EDTA.K2, Sodium Fluoride+EDTA.Na2. İsteğe bağlı katkı maddesi Sodyum Florür + Sodyum Heparin, Sodyum Florür + EDTA.K2, Sodyum Florür + EDTA.Na2'dir.


- Santrifüjleme hızı: 3500-4000 dev / dak
- Santrifüj süresi: 5 dakika
- Önerilen saklama sıcaklığı: 4-25 ºC

7. Heparin Tüpü


Heparin tube is used in blood collection for the test of clinical plasma, emergency biochemistry and blood rheology, etc. With little interference on blood compositions and no influence upon the erythrocyte size, it won't cause hemolysis. Heparin tüpü, kan plazmasında klinik plazma, acil biyokimya ve kan reolojisi vb. Besides, it has the features of quick plasma separation and wide range of operating temperature as well as high compatibility with serum index. Ayrıca, hızlı plazma ayrımı ve geniş çalışma sıcaklığı aralığının yanı sıra serum indeksi ile yüksek uyumluluk özelliklerine sahiptir.

The anticoagulant heparin activates fibrinolysin, while restraining the thromboplastin, and then achieves the dynamic balance between fibrinogen and fibrin, free of fibrin thread in the inspection process. Antikoagülan heparin, tromboplastini kısıtlarken fibrinolizini aktive eder ve daha sonra inceleme sürecinde fibrin ipliği içermeyen fibrinojen ve fibrin arasındaki dinamik dengeyi sağlar. Most of the plasma indexes can be repeated within 6 hours. Plazma indekslerinin çoğu 6 saat içinde tekrarlanabilir.

Lithium heparin not only has the features of sodium heparin, but also can be used in themicroelements test with no effect on sodium ion. Lityum heparin sadece sodyum heparin özelliklerine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda sodyum iyonu üzerinde hiçbir etkisi olmayan tema testleri testinde de kullanılabilir. To meet various need of clinical laboratory, KANGJIAN can add plasma separation gel for making high-quality plasma. KANGJIAN çeşitli klinik laboratuvar ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek kaliteli plazma yapmak için plazma ayırma jeli ekleyebilir.

- Santrifüjleme hızı: 3500-4000 dev / dak
- Santrifüj süresi: 3 dakika

- Önerilen saklama sıcaklığı: 4-25ºC

8. PT Tüpü

PT tüpü kan pıhtılaşma testi için kullanılır ve fibrinolitik sisteme (PT, TT, APTT ve fibrinojen vb.) Uygulanabilir.
The mixing ratio is 1 part citrate to 9 parts blood. Karışım oranı 1 kısım sitrat ila 9 kısım kandır. Accurate ratio can guarantee effectiveness of the testing result and avoid misdiagnosis. Doğru oran test sonucunun etkinliğini garanti edebilir ve yanlış teşhisi önleyebilir.

As the sodium citrate has very little toxicity, it is also used for blood storage. Sodyum sitrat çok az toksisiteye sahip olduğundan, kan depolamak için de kullanılır. Do draw sufficient blood volume to ensure accurate testing result. Doğru test sonucunu sağlamak için yeterli kan hacmi yapın. PT tube with double-deck is with little dead space, Which can be used to monitor the test of vWF, F,platelet functions, Heparin therapy. Çift katlı PT tüpü, vWF, F, trombosit fonksiyonları, Heparin tedavisi testini izlemek için kullanılabilecek az ölü boşluk ile.

madde Malzeme Ses Katkı

Kırmızı ile düz boru

Durdurucu rengi

Cam ve evcil hayvan 1-4ml 5-7ml 10ml Katkı Yok

Prokoagülasyon tüpü ile

kırmızı Stoper renk

Cam ve evcil hayvan 1-4ml 5-7ml Koagülant

Jel ve Pıhtı aktivatör tüpü

sarı tıpa rengi ile

Cam ve evcil hayvan cam malzeme: 1-3.5ml 3.5-5ml
evcil hayvan malzemesi: 1-4ml 5-7ml
Koagülant

Gri şekerli tüp

tıpa rengi

Cam ve evcil hayvan 1-4ml 5-7ml Sodyum florür + Potasyum oksalat

PT tüp mavi

tıpa rengi

Cam ve evcil hayvan 1-4ml 5-7ml % 3.2 veya% 3.8 Sodyum sitrat

Heparin tüpü

yeşil renk

Cam ve evcil hayvan 1-4ml 5-7ml Heparin veya Heparin sodyum

Mor ile EDTA tüpü

tıpa rengi

Cam ve evcil hayvan 1-4ml 5-7ml K2 EDTA K3 EDTA

Siyah ESR tüp

tıpa rengi

Cam ve evcil hayvan 1-4ml 5-7ml % 3.2 veya% 3.8 Sodyum sitrat

Tek Kullanımlık Kılcal Kan Alma Tüpü Tıbbi ve Laboratuar Kullanımı 0

 

 

 

İletişim bilgileri
Shirley Xu

Telefon numarası : 008615158191987

Naber : +008615158191987