Bizimle iletişim kur
Shirley Xu

Telefon numarası : 008615158191987

Naber : +008615158191987

Hangzhou Ciping Medical Devices Co., Ltd

Hangzhou Ciping Tıbbi Cihazlar Co, Ltd

  • Hangzhou Ciping Medical Devices Co., Ltd
  • Hangzhou Ciping Medical Devices Co., Ltd
  • Hangzhou Ciping Medical Devices Co., Ltd
  • Hangzhou Ciping Medical Devices Co., Ltd
  • Hangzhou Ciping Medical Devices Co., Ltd
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Satıcı
Markalar Ciping No. Çalışanları 50~100
Yıllık satış 5,000,000-10,000,000 Yıl kurulan 2016
İhracat p.c 80% - 90%
Giriş

We,Hangzhou Ciping Medical Equipment Co.,Ltd is located near the G20Main Venue by Qiantang River in Hangzhou City,Zhejiang Province, China.Cooperated with foreigners and overseas Chinese,Ciping Medical is a high-tech modern medical enterprise with strong R&D ability and production capacity, we are china professional manufacturer which is specialized in manufacturing and supplying high quality Vaccum Blood Collection Tube. Biz, Hangzhou Ciping Tıbbi Ekipman Co, Ltd G20Main Venue yakınında Qiantang Nehri tarafından Hangzhou Şehir, Zhejiang Eyaleti, çin. Yabancılar ve yurtdışı Çin ile işbirliği, Ciping Tıbbi güçlü Ar-Ge yeteneği ile yüksek teknoloji modern bir tıbbi kuruluştur ve üretim kapasitesi, biz çin imalat ve yüksek kaliteli Vakum Kan Alma Tüpü tedarik uzmanlaşmış profesyonel üreticisi. our company has more than 12,000 square meters of production area,which more than 2,200square meters achieve,the GMP standards of 10,000-level dust-free workshop.With updated automatic production line and testing equipment,we have realized whole process of automatic production.our company has more than 20years experience in developing medical products,the company's team is a group of experts with long-term clinical practice in medical R&D and testing industry.The aim of our company is to develop more leading vacuum blood collection systen vacuum(VBCS)products under strong technical support.With the strengths of strong financial capacity and R&D ability.it continuously introduces advanced technology,pays attention to serve while guaranteeing the quality of products,and become a dark horse in the industry with the ultimate goal of "making the customers feel relieved and satisfied". firmamız fazla 1.200 metrekare üretim alanı, hangi fazla 2.200 metrekare elde, GMP standartları 10,000-level tozsuz atölye. güncellenmiş otomatik üretim hattı ve test ekipmanları ile, biz tüm otomatik üretim süreci gerçekleştirdik. firmamız tıbbi ürünler geliştirme 20 yıldan fazla deneyime sahiptir, şirketin ekibi tıbbi Ar-Ge ve test sektöründe uzun vadeli klinik uygulama ile uzmanlar bir gruptur. firmamızın amacı daha önde gelen vakum kan toplama systen vakum (VBCS Güçlü teknik destek ve Ar-Ge yeteneğinin güçlü yönleri ile. "rahatlamış ve memnun hissediyorum".
Firmamız ISO9001 ve ISO13485 uluslararası kalite sistem belgelendirme geçti.EU CE sertifikası ve vakum kan toplama sistemi (VBCS) sektöründe yerli GMP sertifikası. Şirketin ana iş kategorileri, vakum kan toplama sistemi (VBCS) serisi ürünler tıbbi personelin hızlı bir şekilde tıbbi personel için venöz kan örnekleri almasına yardımcı olabilecek spesifikasyonlar, izole edildikten sonra kan örneklerinin varyasyonunu etkili bir şekilde solur ve personel, numuneler, ekipman ve çevre güvenliğinin tüm süreç korumasını gerçekleştirir.

Geçmiş

Firmamız tıbbi ürün geliştirme konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahiptir

Hizmet

Bizim peşinde, hizmetleri ve müşterilere karşı tutum: "Ağrıları yapın, müşteri taşımak", biz sizin ihtiyacına dikkat ve her zaman önerilerinizi ve yorumlarınızı dinlemek.

We are ready at any time to provide clients with high quality, fast and efficient services, so that we have won extensive high comments from both of customers for our comprehensive quality and three-dimensional services of the brand value. Müşterilerimize yüksek kaliteli, hızlı ve verimli hizmetler sunmaya hazırız, böylece kapsamlı kalitemiz ve marka değerinin üç boyutlu hizmetleri için her iki müşteriden kapsamlı yüksek yorumlar kazandık. At the same time, our sales results are better and better.Customer satisfaction is our first criteria. Aynı zamanda, bizim satış sonuçları daha iyi ve daha iyi. Müşteri memnuniyeti bizim ilk kriterlerimiz. We try to adjust management and operational mechanism according to customer's requirement. Yönetim ve operasyonel mekanizmayı müşterinin ihtiyacına göre ayarlamaya çalışıyoruz. Each department owns perfect and independent system, including professional service team and service standard. Her departman, profesyonel servis ekibi ve servis standardı dahil olmak üzere mükemmel ve bağımsız bir sisteme sahiptir. Begin with customer needs and end up with customer's satisfaction. Müşteri ihtiyaçları ile başlayın ve müşteri memnuniyetini sağlayın.

Ekibimiz

Çin Hangzhou Ciping Medical Devices Co., Ltd şirket Profili 0

 

 

Çin Hangzhou Ciping Medical Devices Co., Ltd şirket Profili 1

 

Çin Hangzhou Ciping Medical Devices Co., Ltd şirket Profili 2